fbpx

Müügitingimused

Mudelauto.ee tingimused kehtivad kõigi ostuklientide suhtes võrdselt.

Mudelauto.ee esindaja Matu Lastekaubad OÜ ja ostukliendi suhteid reguleerivad Matu Lastekaubad OÜ poolt koostatud üldtingimused ja Eesti Vabariigi poolt kehtestatud õigusaktid.

Matu Lastekaubad OÜ koostatud tingimused:

Tellimistingimused

1.Tellimus vormistatakse Mudelauto.ee internetipoest ostu sooritaja ( edaspidi Ostja) ja Mudelauto.ee esindaja Matu Lastekaubad OÜ ( edaspidi Müüja ) vahel.
Tellimuse vormistamine on samaväärne Ostu-Müügilepingu sõlmimisega.

Laos olevate toodetega on võimalik tulla tutvuma ja kohapealt ostu sooritama meie lattu aadressil Roosi 14. Selleks palume teil ennem soovist teada anda info@matulastekaubad.ee aadressil. Kohapeal saab tasuda sularahas või tehes pangaülekande.

1.1 Tellimuse vormistamine

Ostja teeb tellimuse elektrooniliselt, lisades toote virtuaalsesse ostukorvi.
Tellimus vormistatakse hetkest kui Ostja klikkab lingile „Esita tellimus" ja nõustub käesolevate Tingimustega.
Müüja edastab Ostjale sooritatud tellimuse arve e-mailile. Arved ja tellimused on nähtavad kliendile ka matulastekaubad.ee kliendikeskkonnas, kui klient on loginud sisse oma kasutajatunnuse ja parooliga.

Tellimust täites soovitame olla tähelepanelik, et vältida ebatäpsusi andmetes ja tellitavate toodete kogustes. Ostja on vastutav oma tellimuskirja õigsuse ees.

1.2 Tellimuse jõustumine

Tellimus jõustub hetkest, kui arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud Matu Lastekaubad OÜ arvelduskontole.

2. Hind

Matu Lastekaubad OÜ e-poe kodulehel müüdavate toodete hinnad on Eurodes. Kõik hinnad sisaldavad 20%-ilist käibemaksu.

Kui Ostja sooritab ostu ja ostukorvi summa jääb alla 49 Euro, lisandub hinnale transpordi tasu 7,20 Eurot kulleriga koju tellides, või pakiautomaadi tasu vastavalt pakisuurusele. Tellimustele üle 49 euro on saatmine pakiautomaati tasuta!
Kui toode on suuremõõtmeline ja ei mahu pakiautomaati, on ainus transpordiviis kuller.
Kui ostukorvi summa on 95 Eurot või rohkem, on transport üle Eesti tasuta ka kullerga!

Kui tellimuse summa ilma transpordi maksumuseta on vähem kui 5.99€, siis lisatakse väikese tellimuse haldamise tasu 1.49€ katmaks laoprotsesside ja tellimuse ettevalmistamise kulud.

3. Toodete eest tasumine

Ostja tasub toodete eest vastavalt Matu Lastekaubad OÜ poolt edastatud arve ülekandega või läbi pangalingi. Müüja jätab endale õiguse tellimus ja arve tühistada kui Ostja ei ole tasunud arvet hiljemalt 5 (viie) kalendripäeva jooksul.
Toodete eest tasub Ostja Matu Lastekaubad OÜ arveldusarvele arvel märgitud panka.

4. Kauba kohaletoimetamine ja tarneaeg laos olevatele kaupadele on maksimaalselt 4 tööpäeva (üldiselt läheb kaup teele 1-2 tööpäeva jooksul).
Tarneaega hakatakse lugema lepingu jõustumise hetkest, punkt 1.2.
Tellitud kauba saadame teele kulleriga, SmartPOSTi või Omnivaga.

Järeltellimuses olevad tooted asuvad tarnija laos ning nende toodete tarneaeg on 2-4 nädalat. Juhul kui tellimuses on mõni toode järeltellimises, siis pannakse tellimus teele siis kui kõik tooted on jõudnud kohale.

Kuller helistab Teile ja teavitatakse paki saabumisest. Vigaselt ja mitte selgelt märgitud sihtkoha aadressi mitte leidmisel vastutab kauba hilinemise eest Ostja.
Tooted antakse Ostjale üle koos saatelehega, millele Ostja on kohustatud alla kirjutama.
Enne allakirjutamist soovitame Ostjal toodete pakend ja kogused üle kontrollida. Kui pakend või toode on transpordi käigus vigastatud, tuuakse see tagasi ja asendatakse uue , terve pakendi ja rikkumatta tootega. Hilisemaid pretensioone pakendi osas ja toodete koguses ei rahuldata. Tellides kauba SmartPOST'iga saate vaadata SmartPOSTi kodulehel millal jõuab pakk teieni sõltuvast Teie poolt valitud kohast.

5. Toodete tagastamine ja tellimuse tühistamine
Ostjal on õigus vahetada kättesaadud kaup sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu või mittesobivuse korral kaup tagastada 14 päeva jooksul. Kauba tagastab Ostja, teavitades selles eelnevalt Müüjat.
Tagastatud kauba pakend ja kaup ei tohi olla mingilgi määral rikutud. Rikutud pakendis või rikutud toodet ei ole võimalik tagastada.
Teatesse tuleb märkida arve number, Ostja nimi, arvelduskonto number ja kauba tagasisaatmise põhjus.

Kui tagastatud toode on rikutud ja selle põhjus ei ole tingitud Matu Lastekaubad OÜ-st ja kui toodet on Ostja poolt kasutatud mittesihipäraselt, on Matu Lastekaubad OÜ-l õigus tasaarveldada kauba kahju.
Kui Ostja ei nõustu tasaarveldatud summaga, on Ostjal õigus taotleda kauba väärtuse vähenemise kindlakstegemisele sõltumatu ekspert. Sõltumatu eksperdi kulud maksab see pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

6. Garantii ja Tellimuse tagastamine

Müüja vastutab tarbijalemüügi puhul müüja asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. Tarbijalemüügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.

Lisaks tarbija seadusest tulenevatele õigustele kehtib toodetele ka tootjagarantii (maaletooja).
Garantii kasutamise tingimused on lisatud iga toote juurde, kui tootele on antud garantii.

Tootja ei vastuta :
a.) Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest.
b.) Toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.
c.) Toodete kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste/puuduste eest.
Toote nõuetele mitte vastavusest teatada e-mailile info@mudelauto.ee või telefonile 56 454 112.
Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode. Toote tagastamise transpordikulud on Ostja kanda.
Ostjale kantakse tagastatud kauba eest tasutud summa ilma transpordimaksumuseta Ostja pangakontole 7 tööpäeva jooksul, kauba tagasisaamise päevast (raha tagastatakse samale pangakontole, millelt toimus tasumine).
Avastades toote mittesobivuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult. Kui Ostja on toodet kasutanud ka pärast vea ilmnemist, ei rahuldata Ostja pretensioone.

7. Kliendi konfidentsiaalsus ja muud tingimused

Müüjal ei ole õigus levitada Ostja andmeid.
Müüja ei avalda Ostja andmeid mitte ühelegi teisele isikule ja Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist Müüja andmebaasist.

8. Muud tingimused:
Lisaks Matu Lastekaubad OÜ koostataud tingimustele kaitseb mõlemaid osapooli, nii Ostjat kui Müüjat, Eesti Vabariigi seadused.
Ostja huve kaitseb Tarbijakaitseamet.
Matu Lastekaubad OÜ lahendab arusaamatused oma klientidega rahumeelselt ja läbirääkimiste teel. Kui osapooled siiski ei leia sobivat lahendust, on mõlemal osapoolel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse.